Medou.cz - Přípravné kurzy anglického jazyka ke zkouškám Cambridge English
Máte dotaz?     +420 732 512 454

Zkoušky Cambridge English jsou prestižní jazykové zkoušky tvořící celosvětový standard vzdělání v oblasti jazyků. Cambridge English jsou mezinárodně uznávané zkoušky a v České republice jsou zařazeny do vyhlášky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy o standardizovaných jazykových zkouškách.

První zkouška proběhla již v roce 1913. Jedná se tak nejen o nejrozšířenější mezinárodní zkoušky na světě, ale zároveň i o nejstarší jazykový zkouškový systém.

PROMO VIDEA

pro rodiče žáků základních škol

pro studenty středních škol

Pro lepší orientaci uvádíme rozdělení dětských a dospěláckých zkoušek dle Společného evropského referenčního rámce (SERR) a rozdělení dle věku, které je pouze orientační, vždy záleží na reálných znalostech studentů:

Zkouška Úroveň dle SERR Pro koho jsou určeny
Dětské zkoušky YLE Starters pre- A1 3. - 4. třída detail zkoušky
Movers A1 5. - 6. třída detail zkoušky
Flyers A2 7. - 8. třída detail zkoušky
Dospělácké zkoušky Cambridge English KEY (KET) A2 8. - 9. třída detail zkoušky
Preliminary (PET) B1 od 15 let detail zkoušky
First (FCE) B2 od 15 let detail zkoušky
Advanced (CAE) C1 od 15 let detail zkoušky
Proficiency (CPE) C2 od 15 let detail zkoušky

Dětská zkouška YLE Flyers je dle SERR na stejné úrovni jako dospělácká zkouška KEY, nicméně rozdíl mezi nimi spočívá především ve formátu dané zkoušky. YLE je stále ještě dětská zkouška, která má motivační charakter, zatímco zkouška KEY je první z řady dospěláckých zkoušek, které už mají širší uplatnění.

Přípravné kurzy anglického jazyka ke zkouškám Cambridge English pořádáme v sídle jazykového centra Medou a na základních a středních školách v Chomutově a blízkém okolí.

 
 
Copyright © Medou.cz 2018, created by Medou.cz