Máte dotaz?     +420 732 512 454

Upozornění na problémy s emailovou komunikací!

04. října 2018 Lucie Doušová

Vážení rodiče dětí přihlášených do přípravných kurzů Cambridge English na základních a středních školách,

registrace do kurzů již byla ukončena a všem zaregistrovaným byly postupně zaslány emaily s informacemi ohledně zahájení jednotlivých kurzů.

Bohužel jsme dnes ráno zjistili, že někteří z vás emaily neobdrželi, aniž by se nám vrátili jako nedoručené. Nejsme si tedy jisti, kteří z vás emaily dostali. Nevíme, proč se někomu email doručí a někomu ne, proto vás žádáme, pokud jste zaregistrovali vaše děti a neobdrželi jste od nás žádnou zprávu, zavolejte nám nebo napište, abychom tento problém společně vyřešili.

Při komunikaci s námi, prosím, vždy uvádějte jméno vašich dětí, školu, kterou navštěvují, a telefonní číslo pro rychlejší řešení problému. Všem rodičům, kteří od nás emaily nedostali, se omlouváme.

Mockrát děkujeme za pochopení.

Registrace do kurzů Cambridge English ukončena.

30. září 2018 Lucie Doušová

Dne 27.9.2018 byla ukončena registrace do přípravných kurzů Cambridge English. Tímto děkujeme všem rodičům, které své děti přihlásili.

Postupně vám budeme posílat emaily, abyste věděli, které z kurzů se budou otevírat.

Pokud by se našli nějací opozdilci, nic není ztraceno, kontaktujte nás na info@medou.cz a my vaše děti doregistrujeme. Možnost online registrace na našich webových stránkách už nebude k dispozici a přihlášení tak bude muset probíhat jen emailem.

Přejeme všem přihlášeným nejen mnoho spokojenosti a nabitých znalostí v kurzech Cambridge English, ale zároveň také šťastný vstup do nového školního roku!

Cambridgeské certifikáty rozdány!

13. září 2018 Lucie Doušová

S velkým potěšením a hrdostí jsme ve středu 12.9.2018 v Rytířském sále na Červeném Hrádku úspěšně absolvovali další předávání certifikátů Cambridge English. Vše se odehrávalo v příjemném duchu a za přítomnosti nejen paní místostarostky paní Dany Jurštakové a Evropského centra jazykových zkošek, které celé zkoušky zaštiťovalo, ale také se zde sešel velký počet pánů ředitelů, paní ředitelek, lektorů a samozřejmě úspěšných absolventů Cambridgeských zkoušek s rodinami. Jsme nesmírně rádi, že jste svým příchodem podpořili všechny zúčastněné a dodali jim tak sebevědomí a motivaci do dalšího studia.

Doufejme tedy, že se na Červeném Hrádku setkáme i příští rok při stejně slavnostní události, jako byla ta včerejší. (Jen se snad počasí trochu umoudří a my se v sále za intenzivního slunečního záření neupečeme.smiley

Máme novou kolegyni!

31. srpna 2018 Admin JH

Jsme velmi rádi, že v našem týmu můžeme přivítat novou kolegyni Madison Ladino. Původem Madison pochází z Kolumbie, ale vítr je přes Spojené Státy Americké, kde studovala angličtinu, zavál až k nám do České republiky. Madison vede hodiny ve španělském jazyce, coby rodilá mluvčí, a konverzace v angličtině.

Přijďte si tedy vyzkoušet a ochutnat trochu kolumbijského temperamentu ve spojení s krásným jazykem. Madison se na vás už těší.

Předávání certifikátů 2018!

31. srpna 2018 Mgr. Miluše Doušová

Chtěli bychom vás touto cestou srdečně pozvat na slavnostní předávání certifikátů Cambridge English, které proběhne ve středu 12.9. 2018 v Rytířském sále na Červeném Hrádku. Jako každý rok i letos doufáme v hojnou podporu našich úspěšných absolventů zkoušek, ať už z řad rodiny či vedení škol a města.

Z organizačních důvodů opět dojde k rozdělení absolventů do dvou skupin, a to v závislosti na místě, kde zkoušku v květnu 2018 skládali.

Žáky, jež skládali zkoušku v Chomutově, můžete přijít podpořit a oslavit tak jejich úspěch v 15 hodin. Na ostatní žáky, kteří skládali zkoušku v Kadani, se potom budeme těšit v 16:30 hodin.

Využijte tedy této příležitosti a dejte tak svým dětem či ostatním žákům najevo, jak si ceníte jejich úspěchu!

Copyright © Medou.cz 2018, created by Medou.cz