Máte dotaz?     +420 732 512 454

INDIVIDUÁLNÍ STUDIUM

Nabízíme výuku těchto jazyků:

anglický jazyk německý jazyk francouzský jazyk ruský jazyk španělský jazyk japonský jazyk český jazyk pro cizince

Termín “individuální” neznamená, že u nás musíte studovat sami. V jazykovém centru MEDOU přistupujeme k vašim potřebám individuálně, v čase a rozsahu, který si sami zvolíte. Studovat můžete samostatně nebo v menších skupinkách (2-4 účastníci), a to ať už s vašimi přáteli, kolegy nebo rodinnými příslušníky.

Nabízíme Vám první “zkušební” vyučovací hodinu ZDARMA. Máte tak možnost seznámit se s vaším lektorem, prostředím a stylem výuky.

Všechny naše kvalifikované lektory spojuje jedna důležitá věc a to je – učení je baví.

FIREMNÍ VÝUKA

Ideální řešení pro Vaší firmu

Již více než 10 let s Vámi spolupracujeme při vytváření koncepce jazykového vzdělávání pro Vaše zaměstnance. Naše zkušenosti nám umožňují navrhnout a realizovat pro Vás optimální výukový plán.

úzká spolupráce a respektování Vašich potřeb a přání kurzy připravené přímo na míru Vašim požadavkům ukázková lekce zdarma tým kvalifikovaných českých lektorů a rodilých mluvčí výuka v našich učebnách či v prostorách Vaší společnosti komplexní servis týkající se cizích jazyků

Poskytneme Vám zároveň

vstupní testy a pohovory průběžné hodnocení závěrečné testování stanovení dalších cílů a doporučení pro rozvoj jazykových znalostí Vašich zaměstnanců

Přípravné kurzy anglického jazyka ke zkouškám Cambridge English

Zkoušky Cambridge English jsou prestižní jazykové zkoušky tvořící celosvětový standard vzdělání v oblasti jazyků. Cambridge English jsou mezinárodně uznávané zkoušky a v České republice jsou zařazeny do vyhlášky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy o standardizovaných jazykových zkouškách.

První zkouška proběhla již v roce 1913. Jedná se tak nejen o nejrozšířenější mezinárodní zkoušky na světě, ale zároveň i o nejstarší jazykový zkouškový systém.

 

PROMO VIDEA

pro rodiče žáků základních škol

pro studenty středních škol

ZAJÍMAVÁ FAKTA

Od roku 2014 jsme oficiálním přípravným centrem ke zkouškám Cambridge English

studentů prošlo přípravnými kurzy

774

studentů šlo ke zkoušce

566

studentů získalo certifikát

562

 

Copyright © Medou.cz 2018, created by Medou.cz