Máte dotaz?     +420 732 512 454           Přihlášení lektora

INDIVIDUÁLNÍ STUDIUM

Nabízíme výuku těchto jazyků:

anglický jazyk německý jazyk francouzský jazyk ruský jazyk španělský jazyk čínský jazyk český jazyk pro cizince

Termín “individuální” neznamená, že u nás musíte studovat sami. V jazykovém centru MEDOU přistupujeme k vašim potřebám individuálně, v čase a rozsahu, který si sami zvolíte. Studovat můžete samostatně nebo v menších skupinkách (2-4 účastníci), a to ať už s vašimi přáteli, kolegy nebo rodinnými příslušníky. Nabízíme formu prezenční i distanční výuky.

Před zahájením kurzu se seznámíte s vaším lektorem, stylem výuky a prostředím jazykového centra.

Všechny naše kvalifikované lektory spojuje jedna důležitá věc – učení je baví.

FIREMNÍ VÝUKA

Ideální řešení pro Vaší firmu

Již více než 10 let s Vámi spolupracujeme při vytváření koncepce jazykového vzdělávání pro Vaše zaměstnance. Naše zkušenosti nám umožňují navrhnout a realizovat pro Vás optimální výukový plán.

úzká spolupráce a respektování Vašich potřeb a přání kurzy připravené přímo na míru Vašim požadavkům ukázková lekce zdarma tým kvalifikovaných českých lektorů a rodilých mluvčí výuka v našich učebnách či v prostorách Vaší společnosti komplexní servis týkající se cizích jazyků

Poskytneme Vám zároveň

vstupní testy a pohovory průběžné hodnocení závěrečné testování stanovení dalších cílů a doporučení pro rozvoj jazykových znalostí Vašich zaměstnanců

Přípravné kurzy anglického jazyka ke zkouškám Cambridge English

Zkoušky Cambridge English jsou prestižní jazykové zkoušky tvořící celosvětový standard vzdělání v oblasti jazyků. Cambridge English jsou mezinárodně uznávané zkoušky a v České republice jsou zařazeny do vyhlášky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy o standardizovaných jazykových zkouškách.

První zkouška proběhla již v roce 1913. Jedná se tak nejen o nejrozšířenější mezinárodní zkoušky na světě, ale zároveň i o nejstarší jazykový zkouškový systém.

 


ZAJÍMAVÁ FAKTA

Od roku 2014 jsme oficiálním přípravným centrem ke zkouškám Cambridge English

studentů prošlo přípravnými kurzy

1 256

studentů šlo ke zkoušce

792

studentů získalo certifikát

784

 
Copyright © Medou.cz 2018, created by Medou.cz